Pravidlá prihlasovania a komentáre

V tomto článku ide čisto o technické záležitosti webu. Užívatelia sa pýtajú, čo s emailovými adresami ktoré zadali ako prihlásenie noviniek?! Tento článok to celé ozrejmí.

Registrácia

Stránka dnešným dňom otvára komentáre, ktoré sú dostupné len pre registrovaných členov. Registrovať na náš web sa dá cez horný widget – odber noviniek.


Registrácia mimo wordpress

Registráciu skrze wordpress sme odstavili, čím sme sa vyhli spamu. Takéto okno bežne systém používa, u nás ho nenájdete. Registrácia je tak, ako sme hore spomenuli.


Prihlásenie

Každý kto zadá svoju emailovú adresu k odberu, obdrží od nás následne heslo na email. Prihlásenie do svojho účtu človek prevedie tak, že klikne dolu vľavo na položku – prihlásenie.

Následne sa mu objaví toto okno:

Tam vloží svoj registračný email. Heslo zadá také, ktoré od nás obdrží. Toto heslo si potom v administrácii je dobré zmeniť.


Zmena hesla

Heslo sa mení týmto jednoduchým spôsobom v troch krokoch. Samozrejme musíme byť prihlásení vo svojom účte.

  • Vygenerovať heslo
  • Zmeniť a zapamätať si ho. 😀
  • Uložiť dolu vľavo zmenu

Komentáre

Každý prihlásený člen, má okamžité právo komentovať články. V budúcnosti tiež bude pripravená sekcia – len pre registrovaných členov.

Komentáre budú schvaľované. Nejaké nadávky a iné učenia, či hádky, nebudú mať priestor.

Náš web sa zameriava na milosť Boha a Jeho Syna, ktorý nás vykúpil mimo naše skutky a zásluhy. V tomto duchu tento web funguje. Preto nechceme sa zbytočne hádať a prilievať oheň k takým komentárom, ktoré by poukazovali na skutky, alebo vieru, ktorú je nutné skrze skutky potvrdiť. Aj keď prijímame kritiku, na ňu budeme odpovedať skôr skrze články, ako odpoveď na vaše poznámky cez fórum.


Zrušenie konta

Každý člen má prirodzene možnosť okamžitého zrušenie svojho konta – pod tlačítkom – delete acount.

Je to vaše konto, preto môžete s ním nakladať podľa svojho uváženia. Toto je možné vykonať kedykoľvek. So zrušením konta sa vymažú aj všetky vaše komentáre, ako keby ste nikdy na stránku BB nič nedali.


Šírenie Božieho slova

Ak chcete niekoho pridať, kto o našej stránke nevie, stačí iba zadať jeho emailovú adresu hore vľavo. Bude tak zaradený k odberom s tým, že sa môže kedykoľvek odhlásiť, alebo na požiadanie ho odhlásime my.


Úprava konta a zmena mena v komentároch

V systéme wordpress si môžete nastaviť svojho avatara, pridať foto a podobne. Pri registrácii obdržíte ako prihlasovacie meno svoju emailovú adresu. Táto adresa sa bude zobrazovať ako váš podpis pod články – čo ale nie je príliš dobré, aby každý videl váš súkromný email. Lepšie je si emailovú adresu prepísať podľa svojej ľubovôle takto:

Ako príklad sme tu použili vymyslené meno: krestan@gmail.com – to je ,,akože”email, ktorý niekto zadal pri registrácii. Ak to takto registrovaný člen nechá, nad komentárom sa objaví jeho email. Aby sme to zmenili – stačí v políčku – prezývka – prepísať email na nejaké meno, ktoré chcete aby sa zobrazovalo.

Tu sme prepísali email na meno – Marian. Dolu v kolonke – pre návštevníkov – za objaví roletka, v ktorej si môžeme prepísať miesto emailu ľubovoľné meno. Ak tak urobíme, nezabudnime opäť dolu vľavo v rohu túto zmenu uložiť cez tlačítko: upraviť profil…


Záver

Samozrejmosťou sú novinky zo stránky, ktoré pravidelne posielame. Odhlásením sa z konta, ste zároveň odhlásení z noviniek.

Ďakujeme…

Lebo to je vôľa môjho Otca, aby každý, kto vidí Syna a verí v Neho, mal večný život, a ja ho vzkriesim v posledný deň. Jn 6:40

Administrátor: Marian…

Ak sa ti článok páčil, prihlás sa do odberu e-mailov, alebo ho zdieľaj s ľuďmi na sociálnych sieťach

Be the first to comment

Leave a Reply